foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 601 066 243
biuro@podlogowezycie.pl

Usługi

Kompleksowa oferta pokryć podłogowych uzupełniana jest przez szereg usług dodatkowych. Z nami nie musisz martwić się o pomiar, transport czy montaż wymarzonej podłogi. Zrobimy to za Ciebie. 

 

DORADZIMY

Wybór odpowiedniej podłogi okupiony jest często wielogodzinnym poszukiwaniem. Nasze profesjonalne doradztwo w zakresie pokryć podłogowych pozwoli Ci łatwiej i szybciej podjąć decyzję. Jesteśmy na bieżąco z trendami kolorystycznymi, nowinkami technologicznymi i nowościami w pokryciach podłogowych. Wykładziny dywanowe, wykładziny elastyczne, LVT czy drewno nie mają przed nami żadnych tajemnic.

 

PRÓBKI

Jeśli masz wybraną podłogę, ale nie jesteś pewny czy wykładzina dywanowa ma odpowiednią gęstość czy wysokość to idealny czas by zadzwonić do nas i skorzystać z naszych próbek. Przywieziemy je do Ciebie absolutnie za darmo*. Potrzebujesz próbek na dłużej? To nie jest problem. Powiedz nam tylko jak długo ich potrzebujesz.

 

POMIAR

Pomiar pomieszczenia jest szczególnie ważny wtedy gdy chcesz zamówić odpowiednią ilość materiału, a w pomieszczeniu znajdują się wnęki, łuki lub nierówne ściany. 

 

TRANSPORT

Zamówiony u nas towar zostanie dowieziony* i wniesiony** do Twojego pokoju za darmo.

 

MONTAŻ

Zamówiony u nas towar może zostać za Ciebie zamontowany przez naszych montażystów. Jeśli Twoja podłoga wymaga wyrównania to żaden problem. Wykonujemy również posadzki samopoziomujące na profesjonalnych materiałach renomowanej firmy Mapei. Dzięki kompleksowej usłudze montażu długo będziesz cieszył się swoją wymarzoną podłogą.

 

 

* towar zostanie dostarczony za darmo w granicach administracyjnych miasta Bełchatów. 

** towar zostanie wniesiony za darmo w przypadku dostarczenia go do domu jednorodzinnego lub wniesienie do bloku do pierwszego piętra. W pozostałych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.